3 strategjitë më efektive që duhet të ndiqni pas ndarjes
 
Shperndaje
ikub#: 2005210036
Këtu do të gjeni tre mënyra që do t’iu ndihmojnë të kaloni lehtësisht ditët e dhimbshme pas ndarjes.
FOTO GALERI
Pavarësisht se si përfundon një marrëdhënie, ndarja mund të jetë vërtet shumë ngacmuese për gjendjen tuaj emocionale. Ne dëshirojmë që thjesht të themi, "Faleminderit", dhe t'i kalojmë me lehtësi situatat e vështira. Por ndërsa ne nuk jemi në gjendje për të eliminuar çdo dhimbje, ne duhet të dimë mënyrat e duhura të ndarjes. Pra në galerinë e mësipërme do të mësoni 3 strategji që ndiqen kur një marrëdhënien në çift nuk funksionon më.   
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: CIFT DASHURI NDARJE STRATEGJI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved