5 shkaktarët e shpërqendrimit në punë
 
Shperndaje
ikub#: 2005210020
Të gjithëve do të pëlqente më shumë të punonim në zyrë, pa bashkëpunëtorë të zhurmshëm, pasi ata që flasin më shumë janë ndër rreziqet më të mëdha në procesin e punës.
FOTO GALERI
Ky është përfundimi i një studimi të ri të Future Workplace. Rezultatet e studimit tregojnë se thuajse 3 persona në 4 do të punonin më shumë në zyrë dhe do të ishin më produktivë nëse punëmarrësi do të bënte diçka për të reduktuar shpërqendrimet në vendin e punës.
Klasifikimi i shpërqendrimeve më të mëdha në vendin e punës sipas studimit të Future Workplace.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: PUNA SHPERQENDRIMI ZYRA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved