10 fustane nusërie të thjeshta, pa shpenzime, por përrallore
 
Shperndaje
ikub#: 2005220136
Do të habiteni me thjeshtësinë e këtyre fustaneve, por që duken të mahnitshme.
FOTO GALERI
Nëse keni planifikuar për një dasmë këtë verë dhe pandemia e koronavirusit ju ka shkaktuar dëme ekonomike, të paktën për fustanin e nusërisë mos u shqetësoni. Ndonjëherë fustani i nusërisë mjafton të jetë i bardhë, i gjatë dhe i thjeshtë, për të dalluar nga të tjerët. Meqenëse dasmat tani nuk do të jenë shumë tradicionale në këtë artikull do të gjini modelet më të përshtatshme të fustaneve. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe frymëzohuni me disa ide fustanesh që çdo nuse moderne do t’i pëlqejë. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DASME FUSTAN NUSE SHPENZIME

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved