A ju kontrollon partneri juaj telefonin? Ja problemet psikologjike që ka ai
 
Shperndaje
ikub#: 2005220105
Tu hedhësh një sy fshehurazi mesazheve të bashkëshortit tuaj mund të jetë vërtet tërheqëse, veçanërisht nëse e dini që ata kurrë nuk do ta mësojnë për këtë veprim të vogël ‘keqbërës’ nga ana juaj.
FOTO GALERI
Në fakt, studimet tregojnë se 34% e grave dhe 62% e burrave spiunojnë herë pas here telefonin e partnerit të tyre. Dhe arsyeja për këtë nuk është vetëm xhelozia. Rezulton, se mund të ketë disa motive psikologjike më të thella që mund të shtyjnë njeriun tuaj të zemrës në kontrollimin e këtyre mesazheve dhe të dhënave të tjera personale në telefonin tuaj. Shfletoni galerinë e mësipërme për të kuptuar arsyet e vërteta se pse partneri juaj po ju kontrollon telefonin. 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: CIFT DASHURI MARREDHENIE PSIKOLOGJI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved