U ndanë në adoleshencë dhe martohen pas 20 vitesh
 
Shperndaje
ikub#: 2005220126
Një çift kanë qenë të lidhur kur ishin adoleshentë, ata qëndruan dy dekada pa folur me njëri tjetrin dhe martohen pas 20 vitesh.
FOTO GALERI
Një çift i ri janë njohur fillimisht në adoleshencë kur ishin në shkollë të mesme më 1996. Kështu nga ai moment ata nuk folën  më me njëri-tjetrin për dy dekada. Por pas 20 vitesh ata u bashkuan sërish duke u kurorëzuar me martesë. Alysa 42 vjeçe dhe Tim Moun 41 vjeç, pasi u ndanë kaluan gjithë këto vite pa u parë dhe pa u takuar. Alysa dhe Tim, nga Kaiser, Oregon, gjetën sërish dashurinë e tyre për njëri-tjetrin.
[Mund të pëlqeni: Seek Adventure in Green Coast! ]
Pasi u nda me gruan e tij, Tim e gjeti veten duke menduar për Alysa-n dhe i dërgoi asaj një mesazh në Facebook, dhe gjithçka nisi aty. Kjo shkëndijë e ndezi sërish zjarrin e tyre të dashurisë dhe u martuan edhe pse kishin kaluar 20 vite të ndarë. Kjo histori duket aq e bukur saqë ata do të kenë se çfarë t’iu tregojnë fëmijëve të tyre. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ADOLOSHENCE CIFT DASHURI MARTESE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved