Sipas studimit femrat që dalim me meshkuj më të rinj janë më të lumtura
 
Shperndaje
ikub#: 2005240010
Marrëdhëniet në çift funksionojnë më mirë kur mashkulli është më i ri se femra.
FOTO GALERI
Shumica e grave martohen me burra që janë 1-3 vjet më të mëdhenj se ato, duke besuar se është gjëja më e mirë për ta. Sipas një mjeku dhe eksperti të marrëdhënieve, gratë që krijojnë një lidhje me një mashkull më të ri në moshë, kanë tendencë të jenë më të kënaqura dhe të lumtura. Shfletoni galerinë për të kuptuar arsyet se pse femrat janë më të lumtura me këtë marrëdhënie. 
 Shfleto artikuj te tjere per: CIFT LUMTURI MARREDHENIE MOSHE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved