Pse puna në distancë duhet të bëhet pjesë e mënyrës së të bërit biznes
 
Shperndaje
ikub#: 2005250088
Facebook dhe Google do ta bëjnë punën në distancë një opsion të vazhdueshëm. Ky është një mësim për çdo biznes. Nëse kemi mësuar diçka në muajt e fundit është volumi i punës që mund të bëhet edhe jashtë zyrës. Kjo është me të vërtetë diçka befasuese.
FOTO GALERI
Më poshtë janë tri arsye se pse duhet të merrni në konsideratë të punuarit në distancë, si pjesë e mënyrës suaj të të bërit biznes.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BIZNES PUNA NE DISTANCE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved