Ja si mund të sajoni ballkonin tuaj edhe nëse është shumë i vogël
 
Shperndaje
ikub#: 2005260108
Mobiliet e duhura edhe nëse keni një ballkon të vogël në shtëpi.
FOTO GALERI
Vera erdhi dhe dielli ka zënë vend. Gjatë qëndrimit në karantinë një nga vendet më luksoze që kemi pasur ka qenë ballkoni. Fatmirësisht ne mund të shkojmë në plazh me rregullat dhe kufizimet që janë vendosur, por ama nuk do ta braktisim kurrë ballkonin e shtëpisë. Gjithmonë ka një zgjidhje edhe nëse keni një ballkon të vogël, pa hapësirë të mjaftueshme. Janë disa mobilie të cilat mund të sajohen shumë lehtë në çdo ballkon duke ju dhënë rehatinë e duhur pa kërkuar shumë vend. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe njihuni me mobiliet e duhura për ballkonin tuaj.
 

 
Shfleto artikuj te tjere per: BALLKON HAPESIRE MOBILIE SHTEPI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved