5 Sinjale për të kuptuar se intimiteti mes jush është i gabuar
 
Shperndaje
ikub#: 2005270038
Këtu do të gjeni disa të dhëna që shprehin qartë se intimiteti mes jush nuk është si duhet dhe si të përpiqeni të tejkaloni problemet në çift.
FOTO GALERI

Për të kuptuar nëse ekziston një problem dhe nëse po, si ta zgjidhni, këtu janë 5 kambanat e alarmit që duhen vërejtur. Nëse gjeni tre ose më shumë nga këto të dhëna, do të thotë që diçka nuk është në rregull.

Por mos u shqetësoni: në shumë raste mund të korrigjohet dhe për secilin problem ne sqarojmë se çfarë të bëjmë për ta zgjidhur shpejt.

 
Shfleto artikuj te tjere per: GABUAR INTIMITETI SINJALE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved