Ja disa mënyra si një çift të mbajë gjallë romancën
 
Shperndaje
ikub#: 2005270102
Të mbash gjallë romancën gjatë kohëve stresuese nuk është shumë e thjeshtë.
FOTO GALERI
Situata aktuale në botë ndihet e pasigurt, por mbase mund ta shikojmë si dhuratë nga universi. Kemi më shumë kohë për të kaluar me familjet tona, pushim nga puna (në varësi të situatës suaj) dhe kohë për të reflektuar në jetën tonë. Me gjithë këtë kohë shtesë në duar, ne mund t'u japim më shumë kohë dhe energji njerëzve në jetën tonë, të cilët kanë vërtetë rëndësi për ne. Sidoqoftë, pavarësisht asaj që keni kaluar gjatë kësaj kohe sfiduese, gjithmonë mund ta mbani gjallë romancën në marrëdhënien tuaj. Jo gjithmonë duhet të rrëmbeheni për në një destinacion emocionues ose të planifikoni një takim të shtrenjtë për të ri gjetur flakët në marrëdhëniet tuaja. 
 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: CIFT DASHURI ROMANCE STRES

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved