Abazhurët perfektë për të arreduar një shtëpi në stilin modern
 
Shperndaje
ikub#: 2005280080
Ikonik, lozonjarë, shumë funksional, projektues: këta janë abazhurët e pa rezistueshëm për një arredim modern!
FOTO GALERI

Një herë e një kohë bëhej fjalë për një abazhur klasik, një llambë siguruese në shtrat, e formuar nga një bazë mbështetëse, një mbështetje vertikale dhe një shandan, ndonjëherë i bërë prej pëlhure në një kornizë metalike. Por, kur keni të bëni me dekorimin e një shtëpie moderne, a duhet t’i referoheni këtij modeli të llambës së shtratit? Për një arredim bashkëkohor dizajni i ndriçimit na vjen gjithmonë në ndihmë.

Nga suksesi i llambave LED deri në prezantimin e materialeve të reja, deri në ngritjen e mënyrave inovative të ndriçimit, surprizat janë të shumta në fushën e shandanëve, të shoqëruara shpesh nga "interpretimet falas" të versionit tradicional. Nuk e besoni? Shikoni galerinë tonë duke i parë 10 modelet e abazhureve që po ju servirim: propozimi i fundit mund t'ju befasojë!

 
Shfleto artikuj te tjere per: ABAZHURE ARREDIMI MODERN SHTEPIA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved