Gabimet që bën çdokush me unazën e martesës
 
Shperndaje
ikub#: 2005280093
Unazat e fejesës dhe dasmës janë shumë të rëndësishme për të gjithë personat që i kanë vendosur.
FOTO GALERI
Unazat janë simbol i dashurisë, përkushtimit dhe besnikërisë ndaj personit të zemrës që ke zgjedhur të vazhdosh jetën. Por mendoni pak, nëse e hiqni atë për një moment, nuk do të thotë se u divorcuat apo e fshitë nga rregullat e dasmës. Shfletoni galerinë e mësipërme për tu njohur me disa nga gabimet që bëni kur mbani në gisht unazën e fejesës apo të martesës. 
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: DASMA FEJESA GABIME UNAZE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved