“Pse i dashuri im gënjen?” Zbuloni njëherë e mirë se arsyet nuk janë gjithmonë negative
 
Shperndaje
ikub#: 2005300034
Ju ka ndodhur që të zbuloni disa gënjeshtra dhe nëse po pyesni pse ai ju gënjen edhe për gjërat e parëndësishme këtu do të gjeni përgjigjen Këtu është përgjigjja
FOTO GALERI

Nëse ju ndodh të pyesni veten "Pse i dashuri im më gënjen?” ju me tashmë e dini me siguri se ai ju thotë shpesh gënjeshtra, madje edhe për gjëra të parëndësishme.

Pse partneri ka nevojë për këto gënjeshtra të bardha për ta bërë veten të dashur dhe të pranuar nga ju?

 
Shfleto artikuj te tjere per: ARSYET GENJESHTRA I DASHURI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved