Thonjtë e nuseve, tendenca e verës së 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006010093
Zbuloni me ne artin më të bukur të thonjve për martesën tuaj.
FOTO GALERI

Ashtu si make-up dhe flokët, thonjtë meritojnë të gjithë vëmendjen e mundshme të jenë perfekte në një nga ditët më të rëndësishme të jetës suaj.

Nga arti delikate i thonjve, deri tek ato rozë deri tek manikyrët për ata që duan të guxojnë, këtu janë frymëzimet më të bukura për thonjtë e nuseve për vitin 2020.

 

Shfleto artikuj te tjere per: 2020 DASMA NUSET THONJTE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved