10 sjellje që tregojnë se partneri juaj ka humbur interesin në marrëdhënien tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 2006030001
Ja disa sjellje që tregojnë se partneri juaj nuk ju dashuron më.
FOTO GALERI
Është normale që në një marrëdhënie të ketë ulje-ngritje. Ndonjëherë ndjeheni çmendurisht të dashuruar me partnerin, ndërsa herë të tjera ndiheni të irrituar. Por ka raste që marrëdhënia juaj vendoset në rrezik. Studimet tregojnë se kur një marrëdhënie prishet, ajo mund të çojë në depresion, trishtim dhe në ndjenjën e vetmisë. Askush nuk dëshiron të përfundojë një marrëdhënie, por ndonjëherë ndodh pa dashur. Marrëdhëniet shpesh shkëputen brenda vitit të parë. Nëse lidhja zgjat deri në pesë vjet, shanset e dështimit shkojnë deri në 10% çdo vit. Në galerinë e mësipërme do të njiheni me disa sjellje që tregojnë se partneri juaj nuk ka më interes ndaj jush. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: CIFT DASHURI INTERES MARREDHENIE SJELLJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved