7 ide si të kurseni sa më shumë hapësirë në një tualet të vogël
 
Shperndaje
ikub#: 2006040107
Në renditjen e hapësirave të vogla të vështira për tu areduar, një tualet i vogël zë vendin më të lartë në podium.
FOTO GALERI

Nevoja për elementë bazë (siç janë pajisjet sanitare) dhe përdorimi i përditshëm i shampove, objekteve të vogla dhe kështu me radhë, e bëjnë këtë dhomë një makth të mundshëm.

Sidoqoftë, nuk është e pamundur të organizoni gjërat tuaja me disa ide për kursimin e hapësirës së tualetit.

 
Shfleto artikuj te tjere per: HAPESIRA IDE KURSIMI TUALETI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved