Përdorni nofka në çift? Ja çfarë do të thotë kjo për marrëdhënien tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 2006040043
Hulumtimet kanë treguar që përdorimi i nofkave në çifte ndihmon për ta bërë marrëdhënien më të fortë dhe më intime. Ja pse
FOTO GALERI

Nofkat si "qenush", "arush pelushi" ose "biskotë" nuk do ju bëjnë të qeshni aq shumë pasi ta keni zbuluar se thirrja e partnerit tuaj me epitete përkëdhelëse është një e mirë e madhe për dashurinë.

Në fakt, hulumtimi ka treguar që përdorimi i nofkave të tilla ndihmon në forcimin e marrëdhënies

 
Shfleto artikuj te tjere per: CIFT MAREDHENIE NOFKA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved