6 gjërat që nuk duhet t’ia thoni partnerit tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 2006120068
Ja fjalët që partneri juaj nuk duhet t’i dëgjojë nga ju gjatë qëndrimit në shtëpi.
FOTO GALERI
Një marrëdhënie në izolim duket shumë më ndryshe sesa një marrëdhënie në rutinën e zakonshme. Kemi mësuar se një nga cilësitë më të rëndësishme të një marrëdhënie të lumtur është aftësia për të qenë i sinqertë, duke ditur që asgjë që ju thoni nuk mund ta bëjë partnerin tuaj të mendojë më pak për ju. Sidoqoftë, ekziston një ndryshim i madh midis ndershmërisë dhe të menduarit për zgjedhjen e fjalës suaj të duhur. Pra gjithçka varet nga komunikimi. Përveçse duhet të jeni të sinqertë forca e një marrëdhënie mund të ndërtohet ose të prishet vetëm nga formulimi i fjalëve. Në galerinë e mësipërme ju këshillojmë 8 gjërat që nuk duhet t’ia thoni partnerit tuaj.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: CIFT DASHURI KOMUNIKIM PARTNERI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved