7 situata kur gënjeshtra në një marrëdhënie nuk është mëkat
 
Shperndaje
ikub#: 2006160108
“Gënjeshtrat e bardha” lejohen gjithmonë në shoqëri edhe në një marrëdhënie në çift.
FOTO GALERI
Sipas studimit, të thuash "gënjeshtra të bardha" mund të ndihmojnë në ndërtimin e besimit në një marrëdhënie. Shkencëtarët thonë se njerëzit shpesh gënjejnë me një qëllim të mirë për hir të së vërtetës dëmtuese. Kjo do të thotë që kur doni të mbroni ndjenjat e partnerit tuaj ose në ndonjë mënyrë tjetër për të përfituar ndjenja nga ai, ju lejohet të thoni të thoni një gënjeshtër dhe të mos ndjeheni fajtorë për të. Në galerinë e mësipërme është një listë me disa situata kur ju gënjeni partnerin dhe është e pranueshme, madje e dobishme. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: CIFT GENJESHTRA MARREDHENIE MASHTRIM MERZITJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved