10 shpikje që mund t’i provoni edhe ju në shtëpitë tuaja
 
Shperndaje
ikub#: 2006170098
Njihuni me këto shpikje në shtëpinë tuaj që janë me patjetër të domosdoshme.
FOTO GALERI
Shtëpia është vendi ku ne jetojmë, por shtëpinë ne e ndërtojmë sipas nevojave tona të përditshmërisë. Ndonjëherë edhe detajet më të vogla mund t’ju japin atë ndjenjë komode, me zemër të ngrohtë, që mund të ketë vetëm një vend i juaji, si një prizë prapa divanit për të karikuar telefonin tuaj ose një tryezë ngjitur me divanin dhe shumë ide të tjera kreative që do t’ua bëjnë jetën më të thjeshtë. Shfletoni galerinë e mësipërme për tu njohur me disa ide që do ta kthejnë shtëpinë tuaj në një vend më të dobishëm. 
 
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: DIZAJN MOBILIE SHPIKJE SHTEPI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved