‘Tualeti i lëvizshëm’ i cili mund t’iu shpëtojë gjatë udhëtimeve
 
Shperndaje
ikub#: 2006180006
Njihuni me tualetin e lëvizshëm, të cilin mund ta merrni me vete kudo nëpër udhëtime.
FOTO GALERI
Nëse i doni udhëtimet dhe aktivitetet në natyrë, mund të gjendeni në një situatë ku papritmas ndjeni nevojën për të përdorur banjën, por nuk ka tualet përreth. Kemi një lajm të shkëlqyeshëm, sepse tani e tutje, gjithmonë do të ketë vend për të shkuar në tualet. Binduni, sepse tashmë ky produkt ka dalë në treg, gjithashtu ju mund ta krijoni edhe vetë në vendin tuaj, mjafton kjo ide. Tualeti i lëvizshëm quhet Bumper Dumper. Kjo ulëse portative e tualetit mund t'ju shpëtojë nga situata të pakëndshme, sidomos gjatë udhëtimeve, shfletoni galerinë e mësipërme.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: PRODUKT SHPIKJE TUALET UDHETIM

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved