Pse meshkujt nuk dëshirojnë t’i bëjnë lidhjet publike?
 
Shperndaje
ikub#: 2006190160
Njihuni me 10 arsyet pse meshkujt duan një lidhje sekrete.
FOTO GALERI
Ndonjëherë meshkujt dëshirojnë ta mbajnë lidhjen private, veçanërisht në fillim të njohjes. Por para se të supozoni se kjo është një sjellje negative, dijeni se gjërat nuk janë gjithmonë ashtu siç duken. Ndër arsyet pse ata pëlqejnë t'i mbajnë marrëdhëniet e tyre më private mund të jetë shqetësimi i miqve apo familjes dhe nevoja për t'i bërë të gjithë të lumtur. Në galerinë e mësipërme kemi 10 arsye pse meshkujt dëshirojnë ta mbajnë marrëdhënien e tyre sekrete. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: CIFT LIDHJE MARREDHENIE SEKRETE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved