Shtëpitë e plazhit. Rikthimi i trendeve të dikurshme të arredimit
 
Shperndaje
ikub#: 2006210005
Ngjyra blu detare dhe tavolinat apo karriget prej dru bambuje ose palme duket se janë duke pushtuar sërish dekorin e shtëpisë në plazh. Pas disa vitesh heshtje duket se ky trend është ringjallur sërish.
FOTO GALERI
Ngjyra blu e kombinuar me ngjyrën e drurit të bambusë ose palmës krijon një kombinim të ëmbël, të sofistikuar dhe shumë elegante.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: ARREDIMI SHTEPI PLAZHI SHTEPIA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved