4 hapa si të ktheheni në zyrë pa stres pas punës nga shtëpia
 
Shperndaje
ikub#: 2006220065
Për shumë kohë ka ardhur koha për t'u rikthyer në zyrë pas muajve të izolimit.
FOTO GALERI

Për shumë njerëz, mënyra e punës nga shtëpia ishte një zbulim i këndshëm: asnjë nxitim për në punë, shumë kohë e kursyer midis shkuarjes dhe kthimit, pa stres për shkak të një telefonate të hershme të zgjimit dhe një kursim të parave për pushimin e drekës. Të gjitha pa e humbur performancën, përkundrazi: është demonstruar shumë se, sa i përket profesioneve që zhvillohen në kompjuter, puna nga shtëpia kanë çuar në një përmirësim të performancës dhe rezultateve.

Përveç cilësisë së jetës së punonjësit. Ja 4 hapa se si të kthehemi në zyrë me qetësi dhe pa shumë stres.

 

Shfleto artikuj te tjere per: HAPA PUNA RIKTHIMI SHTEPIA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved