4 këshilla praktike se si ta merrni veten pas një ndarjeje
 
Shperndaje
ikub#: 2006220054
Fundi i një dashurie është i dhimbshëm, dhe shoqërohet nga një ndjenjë hutimi paqartësie që na bën të ndjehemi konfuzë.
FOTO GALERI

Si të rikuperoheni kur një histori ka mbaruar? Nga mund të filloni për t'u rikthyer t’u ngritur në këmbë dhe për të filluar një jetë të re më vete? Ndërsa mosha është më e pjekur, dhe me të edhe lloji i marrëdhënies që sapo ka mbaruar, çështja bëhet më e komplikuar, sepse me siguri ka plane për të ardhmen, pritshmëritë, familjen dhe mbase edhe një shtëpi.

Këtu janë 4 këshilla praktike për të gjetur qetësinë pas përfundimit të një dashurie.

 

Shfleto artikuj te tjere per: KESHILLA NDARJA PRAKTIKE

Marre nga  bebaime

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved