8 sekrete të vogla në kuzhinë që mund t’ju ndryshojnë rutinën tuaj të gatimit
 
Shperndaje
ikub#: 2006220113
Ne kalojmë mjaft kohë në kuzhinë dhe nganjëherë edhe një eksperiment i vogël ose një hile mund ta bëjnë rutinën tonë më tërheqëse.
FOTO GALERI

Për shembull, është më mirë të presësh dhe të hedhësh vezë që ju ziejnë në ujë të vluar, në vend se në ujë të ftohtë.

Ne duam të ndajmë këto sekrete të vogla të kuzhinës duke e bërë më të lehtë rutinën tuaj të gatimit.

 

Shfleto artikuj te tjere per: GATIMI KUZHINA RUTINA SEKRETE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved