Modelet e maskave për ditën e dasmës
 
Shperndaje
ikub#: 2006240010
Maskat janë siguria e çiftit në dasmë dhe e të ftuarve.
FOTO GALERI
Maska tashmë është kthyer në një nga aksesorët tanë kryesorë. Pandemia e koronavirusit ka ndikuar në dasmat e ardhshme. Nuset duhet të marrin masa paraprake shtesë duke u zhvendosur në një vend në natyrë, duke ulur ndjeshëm numrin e të ftuarve, duke siguruar që mysafirët të ulen 6 metra larg, madje ka pasur edhe dasma virtuale. Një mënyrë tjetër në të cilën dasma mund të duket ndryshe në epokën e COVID-19 është se shumë nuse po zgjedhin të veshin maska ndërsa ata thonë "Unë pranoj". Pra në këtë artikull ne ju japim mundësinë nuseve të njihen me modelet e përshtatshme të maskave në ditën e tyre të dasmës. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: CIFT DASME MARTESE MASKA NUSE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved