Ekzistojnë 8 lloje të puthjesh: sa keni provuar?
 
Shperndaje
ikub#: 2006250023
Në jetë japim shumë puthje, disa më të mira se të tjerat: kemi identifikuar 8 lloje të puthjeve që të gjithë duhet t’i provojnë herët a vonë.
FOTO GALERI

Shumë puthje në jetë. Por nuk janë të gjithë njësoj, dhe nëse disa kanë qenë të paharrueshëm të tjerët është më mirë t’i harroni.

Ka nga ato që ju kanë lënë pa frymë, ato që nuk mund t’i jepnit dhe ata që nuk ju pëlqyen aspak ose që ju bënë të mos ndjeni gjë.

 

Shfleto artikuj te tjere per: JETE LLOJE PUTHJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved