7 arsye pse meshkujt nuk martohen me femrat me të cilat lidhen në fillim
 
Shperndaje
ikub#: 2006260077
Të gjithë ndoshta mund të kujtojnë një situatë kur një çift ndahet pas një lidhje të gjatë dhe më pas burri i propozoi "vajzës tjetër që takoi."
FOTO GALERI

Kjo sjellje është vërtet befasuese dhe shtron një pyetje legjitime: pse një grua nuk e merr unazën e diamantit pas shumë vitesh të kaluar së bashku, ndërsa tjetra bëhet nuse pothuajse menjëherë pasi të takohen?

 

Shfleto artikuj te tjere per: BURRAT GRATE MARTESA

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved