Pse personat e ndjeshëm tërhiqen më shumë nga partnerët problematikë?
 
Shperndaje
ikub#: 2006260126
Ju e dini që shumicat e lidhjeve në fillim janë gjithmonë të bukura, por fundi është tepër zhgënjyes.
FOTO GALERI
Të gjithëve na pëlqen të mendojmë se njerëzit e bukur dhe të kujdesshëm do të gjejnë dashurinë e tyre me personin e duhur ashtu siç janë vetë, por jeta është pak më e komplikuar se kaq. Në realitet, njerëzit e ndjeshëm mund të tërhiqen nga partnerë egoistë që i mbajnë ata në një marrëdhënie toksike. Në fund të fundit, këto marrëdhënie mund të kenë një efekt negativ tek të dy partnerët. Shfletoni galerinë e mësipërme për të kuptuar pse ju tërhiqeni nga personat problematikë.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: DASHURI LIDHJE PARTNER PROBLEMATIKE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved