3 mënyra të thjeshta si të mbani bananet e freskëta
 
Shperndaje
ikub#: 2006270011
Njihuni me truket si të mbani bananet e freskëta në kuzhinën tuaj.
FOTO GALERI
Bananet janë bërë pjesë e pandashme e përditshmërisë sonë sepse janë shumë të shëndetshme. I gjithë problemi qëndron në jetëgjatësinë e tyre pasi i kemi blerë. Zakonisht bananet kalben shpejt dhe ne nuk i shijojmë, prandaj duhet të dimë si t’i mbajmë të freskëta. Në galerinë e mësipërme janë tre mënyra si të mbani bananet e freskëta gjatë këtij sezoni të nxehtë veror. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BANANE FRESKETA FRUTA KUZHINE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved