Mënyra efektive si ta bëni biznesin tuaj fitues
 
Shperndaje
ikub#: 2006270030
Përpjekjet e biznesit kërkojnë durim. Kur punoni në ekip, ka edhe individë që ju krijojnë probleme, duke shkaktuar mosmarrëveshje dhe situata jo të mira.
FOTO GALERI
Aftësia për të zbuluar në shkakun e problemeve të tilla dhe adresuar çështjen është e një rëndësie të dorës së parë. Duhet të gjeni mënyra alternative, konstruktive në vend të kritikave ndaj ndonjë punonjësi që në atë moment nuk është në formën e tij më të mirë.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BIZNESI IDE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved