Varësia emocionale: kur dashuria dhemb!
 
Shperndaje
ikub#: 2006270033
Është iluzioni i rrezikshëm i marrëdhënieve që karakterizohet nga varësia emocionale.
FOTO GALERI

Një histori dashurie e karakterizuar nga një varësi emocionale nuk është një dashuri e shëndetshme dhe e ndërsjellë, por një obsesion. Ajo anulon çdo gjë për të, duke shpresuar se ai mund të zgjidhë të gjitha problemet e tij.

Nga dashuria, respekti, besimi, lumturia ... por ju mund të dilni prej saj. Thjesht mësoni ta njihni para se të jetë vonë.

 

Shfleto artikuj te tjere per: DASHURIA DHEMBJA EMOCIONALE VARESIA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved