6 rregulla si të përdorni mirë kondicionerin dhe të kurseni energji
 
Shperndaje
ikub#: 2006290055
Me ngritjen e temperaturave në stinën e verës kondicioneri bëhet miku ynë më i mirë.
FOTO GALERI

Përhapja e tyre në shtëpi dhe vendet e punës dhe një përdorim i papërshtatshëm rrezikon të shndërrojë një mjet të dobishëm për të luftuar nxehtësinë e verës në një armë që mund të krijojë dëme në llogarinë tonë bankare, shëndetin dhe planetin tonë.

 

 

Shfleto artikuj te tjere per: KONDICIONERI PERDORIMI RREGULLA

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved