Këshilla të “zgjuara” për ta mbajtur shtëpinë të freskët gjatë verës
 
Shperndaje
ikub#: 2006300027
Strategjitë për t’i lënë temperaturat e larta jashtë shtëpisë (pa përdorur kondicionerin) janë gjithmonë të vlefshme gjatë stinës së verës.
FOTO GALERI

Nxehtësia nuk ju le të që të dhe shtëpia është shndërruar në një sauna? Kondicioneri nuk është zgjidhja e vetme. Ndiqni këshillat tona kundër ngrohjes për të ulur temperaturën midis mureve shtëpiake me disa gradë dhe për të zbutur nxehtësinë e këtij sezoni.

 

Shfleto artikuj te tjere per: FRESKET KESHILLA SHTEPIA ZGJUARSI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved