Zakone femërore që i mërzisin meshkujt dhe prishin marrëdhënien
 
Shperndaje
ikub#: 2007010034
Të qenit në një lidhje është një përvojë e bukur, madje mahnitëse, megjithatë vjen një kohë kur partneri, deri më parë i durueshëm, i kujdesshëm dhe i dashur humbet tonusin e dashurisë. Dhe shpesh herë, shkaku qëndron në disa zakone femërore që irritojnë ata.
FOTO GALERI
Këtu janë 10 prej tyre
 
Shfleto artikuj te tjere per: FEMRA MARREDHENIE MESHKUJ PARTNERE ZAKONE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved