Ide “gjeniale” si të transformoni e dhomat e vogla të shtëpisë suaj
 
Shperndaje
ikub#: 2007030032
Disa nga dhomat në shtëpinë apo apartamentin tuaj mjaft të vogla.
FOTO GALERI

Thjesht duhet të dini se si të shfrytëzoni mirë hapësirën brenda tij, dhe pastaj edhe në hapësirën më të vogël do të keni mundësi të jetoni dhe të punoni, të shoqëroheni me miqtë dhe të kaloni kohën me partnerin tuaj në rehati.

 

Shfleto artikuj te tjere per: DHOMA GJENIALE IDE SHTEPIA VOGLA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved