Ja arsyet pse është mirë të keni një bashkëpunëtor në punë
 
Shperndaje
ikub#: 2007030142
Kur kolegu juaj kthehet në një bashkëpunëtor edhe produktiviteti juaj në punë do të rritet.
FOTO GALERI
Të kesh një bashkëpunëtor në punë është si bashkëshorti që ndan jetën. Aq më tepër nëse partnerja juaj është edhe bashkëpunëtorja juaj në punë, kjo do t’iu ndihmojë shumëfish për një martesë të suksesshme dhe më të fortë. Pra bashkëpunëtori juaj mund të jetë një mik ose mikeshë e vjetër, një koleg që ndani ide të përbashkëta ose edhe partnerja që keni një martesë bashkë. Në galerinë e mësipërme do të mësoni përfitimet që merrni nga një bashkëpunëtor në punë apo bashkëpunëtore. 
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BASHKEPUNETOR KARRIERE KOLEGE PUNE SUKSES

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved