Janë të drejta, por që miqtë nuk ua thonë kurrë për lidhjen tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 2007050010
Kur kemi një problem në çift, të parët ku shkojmë për të folur dhe të kërkojmë këshilla dhe mirëkuptim janë miqtë, motrat apo vëllezërit. Të flasësh me ta për gjerat që nuk funksionojnë në lidhjen tuaj ju jep qetësi, ju lehtëson peshën por mbase nuk është gjëja më e mire për të bërë.
FOTO GALERI
Sepse një mik, vëlla apo një motër nuk do të jetë asnjanëse në gjykim dhe mbi të gjitha nuk do tu thotë kurrë se ku po gaboni. Huffington Post ka listuar gjithsesi disa këshilla, që janë pa dyshim të drejta, por që nuk duhet t'i prisnin asnjëherë t'i dëgjoni prej miqve tuaj të afërt.
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: KESHILLA LIDHJA MARREDHENIE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved