Ja shenjat kur një çift është drejt ndarjes
 
Shperndaje
ikub#: 2007100133
Mos e shikoni gjithmonë ndarjen si një shkatërrim, shikojeni si një mundësi për ditë edhe më të bukura.
FOTO GALERI
Edhe kur gjërat nuk kanë qenë të shkëlqyera në marrëdhënien tuaj, ideja e ndarjes mund të jetë dëshpëruese dhe e dhimbshme. Ngushëllimi i vetëm është të pranoni beqarinë dhe ta shijoni. Nëse një çift ka kaluar një kohë të gjatë e të bukur, kur vjen momenti i ndarjes duket e pabesueshme, kështu që ju duhet të reflektoni nga shenjat paralajmëruese. Në galerinë e mësipërme do të njiheni me disa shenja që tregojnë se marrëdhënia juaj ka marrë fund. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: CIFT DASHURI NDARJE PROBLEME SHENJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved