Çfarë duhet të bëni nëse partneri juaj nuk bën plane për të ardhmen?
 
Shperndaje
ikub#: 2007100072
Qëndroni së bashku, dashuria juaj po lulëzon dhe e gjeni veten duke fantazuar për të ardhmen tuaj.
FOTO GALERI

E vetme. Po, sepse ai nuk dëshiron të bëjë plane për të ardhmen - ose kështu duket, pasi sa më shpejt të përmendësh njërën nga këto tema, ai ndryshon tonin dhe temën me shpejtësinë e dritës.

 

Shfleto artikuj te tjere per: PARTNERI PLANE TE ARDHME

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved