8-të arsyet pse studentët e këqij janë më të suksesshëm
 
Shperndaje
ikub#: 2007120007
Studentët e këqij janë vetë-vetja dhe dinë të arrijnë më shumë gjera në jetë.
FOTO GALERI
Pothuajse të gjithë prindërit përpiqen t'i bindin fëmijët e tyre se notat e mira në shkollë janë shumë të rëndësishme.  Dhe kur fëmijët e tyre marrin nota të këqija, ata i dënojnë duke i detyruar të studiojnë më shumë. Por në jetën reale, shumë shpesh notat në shkollë nuk kanë aspak rëndësi. Sa herë keni dëgjuar për fëmijë që nuk ishin shumë të suksesshëm në shkollë, por më pas përfunduan në një kompani të shkëlqyeshme në një pozicion të rëndësishëm. Në këtë artikull do të mësoni arsyet e vërteta se pse studentët e këqij kanë më shumë sukses. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: KARRIERE SHKOLLE STUDENT SUKSES VLERESIM

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved