Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
Fustanet e nuseve Elie Saab për dimrin 2018
Elie Saab është një nder stilistet me te preferuar nga te gjitha femrat për shkak te krijimeve shume elegante dhe te sofistikuara.
Modelet më të bukura për flokët e nuseve
Shume te preferuara ketë vit janë modelet e flokëve nuseve te lëshuara minimal apo me onde por edhe flokët e mbledhur apo gjysme te mbledhur me inserte te mëdha nder flokë midis te cilëve kurora, rrathë etj.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved