Tiranë, asgjësohen 656 rrënjë kanabis

06 Krr 15

Policia e Tiranës ka asgjësuar 656 rrënjë bimë, kanabis sativa në Bërzhitë.

 
0
0
Blutë e Tiranës kanë asgjësuaqr 656 rrënë bimë kanabis sativa në Bërzhitë. Bima narkotike është gjetur e ndarë në tre parcela të vogla.
 
Ndërkaq policia e komisariatit numër 1 në kryeqytet po punon për identifikimin e kultivuesve dhe personave përgjegjës.po ashtu policia ka shpallur në kërkim personin i cili dyshohet se ka kultivuar lëndën narkotike të llojit kanabis sativa, shtetasin me iniciale G.S.
 

Lajme, kronike, kulture dhe jo vetem, nga Shqiperia dhe rajoni.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Shtypi i dites


Sondazh


Shfleto artikuj te tjere per: ASGJESIMI KANABIS TIRANA
Postuar nga: e.d
ikub #:
1507060148