Krujë, asgjësohen 560 rrënjë kanabis

09 Krr 15

Policia e Krujës ka asgjësuar pasditen e sotme 560 rrënjë bimë narkotike të llojit kanabis sativa.

 
0
0
Në kuadër të operacioneve antikanabis Policia e Krujës ka zbuluar sot 6 parcela me bimë kanabis sativa. Ndërkaq mësohet se policia ka asgjësurar 560 rrënjë bimë kanabis. Në kuadër të operacionit “Koordinata” u bë e mundur gjetja e drogës, e cila ishte mbjellë në një parcelë me një sipërfaqe 100-200 m².
 
Ndërkohë, policia është vënë në ndjekje të kultivuesve të bimës narkotike.
 

Lajme, kronike, kulture dhe jo vetem, nga Shqiperia dhe rajoni.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Shtypi i dites


Sondazh


Shfleto artikuj te tjere per: ASGJESIMI KANABIS POLICIA
Postuar nga: e.d
ikub #:
1507090197