Asgjesohen 4400 rrënjë kanabis në Krujë, në pranga 2 persona

12 Krr 15

4400 rrënjë Kanabis Sativa janë asgjësuar nga Policia në Krujë. Në pranga kanë rënë dy persona.

 
0
0

Policia e Krujës asgjeson 4400 rrënjë kanabis Sativa në fshatin Bushnes dhe arreston dy persona. Lënda narkotike ishte e mjellë në 40 parcela ndërkohë që 420 rrënjë ishin të vendosura në kubikë.

Gëzim Myrta 39 vjeç dhe Erjon Myrta 26 vjeç të dy banues në Krujë dyhsohet se janë kultivuesit e të cilët tashmë janë arrestuar. E gjethë bima narkotike u asgjedua me djegje.


Lajme, kronike, kulture dhe jo vetem, nga Shqiperia dhe rajoni.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Shtypi i dites


Sondazh


Shfleto artikuj te tjere per: ASGJESIMI KANABIS KRUJE POLICIA
Postuar nga: e.t
ikub #:
1507120049