Vlorë, asgjësohen 2890 bimë kanabis, 3 në pranga

12 Krr 15

Policia e Vlorës ka asgjësuar sot 2890 rrënjë bimë kanabis sativa dhe ka vënë në pranga tre persona kultivues të saj.

 
0
0
Blutë e Vlorës kanë njoftuar asgjësimin e 2890 bimëve narkotike që u gjetën në 12 parcela dhe arrestimin e 3 personave, kultivues të kanabisit.
 
Bëhet me dije se 12 parcela me 2890 bimë narkotike janë zbuluar në fshatin Verbas dhe janë arrestuar në flagrancë shtetasit Myslym Gllucaj 38 vjeç dhe Tomorr Malaj 50 vjeç, si dhe 71-vjeçari Servet Canaj. Ndërsa është shpallur në kërkim Maksim Canaj 32-vjeç.
 

Lajme, kronike, kulture dhe jo vetem, nga Shqiperia dhe rajoni.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Shtypi i dites


Sondazh


Shfleto artikuj te tjere per: ASGJESIMI KANABIS VLORE
Postuar nga: e.d
ikub #:
1507120015