Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ja kush është truku gjenial qe mos t’ju grisen më getat
 
Shperndaje
ikub#: 1712070130
Me dimrin jeni te detyruara te vishni me shpesh geta duke qene se temperaturat janë te ulëta por ne te njëjtën kohe ju pëlqen te vishni dhe një fustan apo fund.
Me dimrin jeni te detyruara te vishni me shpesh geta duke qene se temperaturat janë te ulëta por ne te njëjtën kohe ju pëlqen te vishni dhe një fustan apo fund.
 
Por problemi i vërtet këtu është se duhet te merrni te paktën 3-4 pale geta me vete sepse ju grisen kaq shpejt jo nëse i keni veshur disa here madje edhe kur i vishni për here te pare. Për fat këtij problemi mesa duket i ka ardhur fundi sepse ekziston një mënyrë shtëpiake qe ju ndihmon me getat e grisura. Këtë sekret e treguar Denise Caldwell ne today.com. Ja çfarë duhet te bëni!
 
Merrni getat dhe vërini ne një qese plastike qe përdorni për te ngrire ushqimet me pas futini ne frigorifer dhe lërini për një nate. Ne mëngjes hiqini getat nga qesja dhe lërini ne temperature ambienti pasi te jene ne gjendjen normale te tyre janë gati për tu veshur.
 
Mund t'ju duket një shaka por mesa duket është një truk qe funksionon vërtet sepse i ftohti forcon fibrat e getave duke i bere ato me rezistente.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: GETA GRISJA TRUKU

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved