Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Motrat Vjollca dhe e përbashkëta që e fshehin me kujdes
 
Shperndaje
ikub#: 1711140098
Sa të ndryshme, aq edhe te ngjashme, ato janë të dyja të bukura si yll. Te formuara dhe të kolme, sot janë edhe me tërheqëse se dikur velina, dhe bukuria e tyre është pa dyshim një garanci suksesi, në jetë dhe karrierë.
Kemi folur për to e i kemi lakuar si asnjë çift tjetër motrash, por me sa duket argumentet për to s’paskan te mbaruar. Tani është radha për Nishanet. Për to nuk kemi folur, kjo është hera e parë dhe shkak është bere një foto, ne te cilin grimeri i Marinës ka punuar për t’ia nxjerre me shumë në pah.
Është një nishan mbi buze qe duket se me pare moderatorja e bukur e kish fshehur me shume kujdes.
Ndërkohë, ato me te vëmendshmet dhe më të kujdesshmet, kanë vënë re se një të tillë ka edhe motra me e vogël fiks nën hundë, por që gjithashtu e fsheh me kujdes...
Një e përbashkët qe të dyja e fshehin, por lodhen kot. Nuk ja vlen. Ato duken njësoj te bukura, si me to, edhe pa to.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FSHEH LUANA VJOLLCA MARINA VJOLLCA NISHANE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved