Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Të sheshta dhe shik, këto janë këpucët për pranverë 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802090015
Kush e ka thënë se eleganca është vetëm për këpucët me taka?
Kush e ka thënë se eleganca është vetëm për këpucët me taka? Një tendence qe bashkon thuajse te gjitha femrat është për te veshur takat e larta ne një rast te veçante dhe pa marre ne konsiderate aspak këpucët e sheshta.
 
Ne te vërtet janë te shumta modelet e këpucëve te sheshta te cilat kane një pamje shume shik. Balerina me xixa, mokasin prej llustrafini, sabot me mëndafsh te zbukuruara nga fjongo dhe gurë por dhe shume modele te tjera këpucësh te sheshta prej veluri etj. Ja cilat do te jene këpucët e sheshta me ne trend për pranverën 2018 te cilat mund ti vishni edhe ne raste te veçanta.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KEPUCE PRANVERA SHESHTA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved